Transplantacja włosów metodą FUE

Zadzwoń i umów się

+48 22 292 14 23

Przeszczep włosów wychodzi naprzeciw problemowi łysienia, który dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet na całym świecie. Przed podjęciem decyzji o chirurgicznym leczeniu łysienia, należy wnikliwie zbadać jego przyczyny przeprowadzając specjalistyczne badania i eliminując różnego rodzaju czynniki chorobotwórcze, niedobory witamin i problemy hormonalne. Jeżeli badania nie potwierdzą występowania tego typu problemów, wówczas można przeprowadzić zabieg przeszczepu włosów. 

Metoda FUE (Follicular Unit Extraction)

Metoda FUE to zabieg polegający na niezwykle precyzyjnym pobraniu pojedynczych mieszków włosowych za pomocą specjalnego przyrządu i następnym przeszczepieniu ich w okolicę biorczą. Jedną z głównych zalet tej metody jest fakt, że podczas pobierania mieszków z okolicy dawczej pozostają jedynie mikroskopijne blizny, których nie będziemy w stanie zauważyć gołym okiem oraz to, że po zabiegu można pozwolić sobie na bardzo krótkie strzyżenie włosów. 

Metoda FUE wskazania

Metoda FUE jest doskonałym rozwiązaniem dla tego typu pacjentów, jak również dla osób, które przeszły już zabiegi na włosach i kolejne wycinanie skóry nie wchodzi w grę.

Przeszczep brwi 

Co ciekawe, włosy można przeszczepiać nie tylko na skórę głowy, ale również w inne części ciała, np. w celu uzupełnienia zarostu. Podczas jednego zabiegu lekarz jest w stanie pobrać nawet do 3000 mieszków włosowych. Transplantacja włosów metodą FUE jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Transplantacja włosów, dodatkowe informacje 

Masz pytania, wątpliwości? Umów się na konsultację w gabinecie ze specjalistą +48 22123491

lub umów się na bezpłatną konsultację wysyłając zdjęcie łysiejącego obszaru na adres email: wlosy@klinikapromedion.pl, lub wysyłając zdjęcia na numer telefonu 571 571 567

 

Podsumowanie

Metoda

Follicular Unit Extraction (FUE)

Inwazyjność

Minimalna inwazyjność, brak widocznych blizn

Wygląd

Naturalny wygląd włosów

Skuteczność

Wysoka żywotność przeszczepionych włosów

Czas rekonwalescencji

Krótki, pacjenci szybko wracają do codziennych czynności. Już po około tygodniu

Przeciwwskazania

Zaawansowane łysienie, niewystarczająca ilość włosów w obszarze dawczym, niektóre choroby skóry, choroby krwi

Czas trwana zabiegu

Ok. 6 godzin

Znieczulenie

Miejscowe

 

Lekarze wykonujący ten zabieg:

Umów wizytę w Klinice Promedion

Wypełnij formularz aby umówić wizytę w Klinice Promedion. Pamiętaj, sugerowana data wizyty zostanie potwierdzona przez pracownika recepcji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem +48 22 292 14 23