Dr n.med. Marcin Wiśniewski - Chirurg szczękowo-twarzowy

Dr n.med. Marcin Wiśniewski - Specjalista Chirurgii Szczękowo-Twarzowej

Dr n.med. Marcin Wiśniewski to wybitny chirurg szczękowo-twarzowy, którego renoma opiera się na długim stażu, licznych sukcesach oraz zaawansowanych umiejętnościach w dziedzinie chirurgii ortognatycznej i implantologii twarzy. Z pasją i profesjonalizmem pomaga pacjentom z najbardziej wymagającymi wadami zgryzu, osiągając znakomite rezultaty.

Rozwiązywanie Skomplikowanych Wad Zgryzu

Dr Wiśniewski od wielu lat z powodzeniem rozwiązuje problemy pacjentów z najbardziej skomplikowanymi wadami zgryzu. Jego główną pasją jest chirurgia ortognatyczna, która pozwala na skuteczne korygowanie nieprawidłowości zgryzu oraz uzyskanie harmonijnego wyglądu twarzy.

Bogata Wiedza i Certyfikaty

Doktor Wiśniewski jest wyjątkowo zaangażowany w ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Posiada liczne certyfikaty w dziedzinie chirurgii ortognatycznej i implantologii, co stanowi potwierdzenie jego wysokich kwalifikacji.

Dr Marcin Wiśniewski jest pasjonatem chirurgii ortognatycznej i implantologii. Regularnie prowadzi szkolenia i kursy, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi specjalistami. Jego zaangażowanie w rozwijanie tej dziedziny jest nieocenione.

Członek Prestiżowych Towarzystw

Jest aktywnym członkiem prestiżowych towarzystw naukowych, w tym European Association for Cranio-Maxillo-Facial Surgery (EACMFS), International Association of Oral and Maxillofacial Surgeons (IAOMFS), Polskie Towarzystwo Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-Twarzowej oraz Pierre Fauchard Academy.

Projekt BSSO - Integracja i Wymiana Doświadczeń

Doktor Wiśniewski jest inicjatorem projektu BSSO, który skupia lekarzy specjalizujących się w zespołowym leczeniu ortodotyczno-chirurgicznym morfologicznych wad zgryzu. Współpraca i wymiana doświadczeń są dla niego niezwykle ważne, dlatego projekt ten cieszy się dużym uznaniem w środowisku lekarskim.

Zakres Zabiegów

W Klinice Promedion, dr Wiśniewski przeprowadza zaawansowane procedury chirurgii szczęki i żuchwy. Wykonuje operacje usuwania ósemek w znieczuleniu ogólnym oraz powiększania kątów żuchwy za pomocą implantów. Ponadto oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie bezdechu sennego, który często jest związany z wadami morfologicznymi w obrębie szczęki i żuchwy.

Dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, dr Marcin Wiśniewski gwarantuje pacjentom wysoką jakość opieki zdrowotnej oraz estetyczne rezultaty, przywracając im pełnię pewności siebie i zdrowy uśmiech.

Dowiedz Się Więcej o Zabiegach Wykonywanych Przez Specjalistę:​

Umów wizytę w Klinice Promedion

Wypełnij formularz aby umówić wizytę w Klinice Promedion. Pamiętaj, sugerowana data wizyty zostanie potwierdzona przez pracownika recepcji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem +48 22 292 14 23