Zabieg liftingujący

zabieg liftingującySlim Face Lift to zabieg o podwójnym działaniu – wyszczuplającym i ujędrniającym i skuteczna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych ukierunkowanych na poprawę owalu twarzy i zlikwidowanie oznak starzenia. W obliczu coraz większego zapotrzebowania na łagodne techniki medycyny estetycznej, które mają za zadanie redukować efekty procesów starzenia, w ostatnich latach znacznie wzrosła liczba i jakość rozwiązań niechirurgicznych. Zabieg Slim Face Lift jest jedną z odpowiedzi na te potrzeby.

Zabieg lifingujący na twarz

Najnowszy zabieg marki Ericson Laboratoire został opracowany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą skutecznie zredukować oznaki starzenia się skóry, osiągając naturalne rezultaty, bez odwoływania się do inwazyjnych zabiegów. Zabieg odpowiada na problemy wiotczejącej wraz z wiekiem skóry, a w efekcie zaburzonym owalem twarzy w postaci opadających policzków i drugiego podbródka. Slim Face Lift ma za zadanie poprawić rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, która z wiekiem przemieszcza się do dolnych partii twarzy, poprawić owal twarzy i zniwelować w ten sposób oznaki starzenia.

Zabieg liftingujący Slim Face Lift uderza bezpośrednio w komórki tłuszczowe, ograniczając zdolność ich magazynowania i stymulując niszczenie tłuszczów. Koncentruje swoje działanie na cząsteczkach odpowiedzialnych za produkcję podskórnego tłuszczu. Podczas zabiegu między komórkami i macierzą pozakomórkową powstają połączenia, będące niezbędnym elementem spoistości skóry właściwej, a tym samym jej jędrności i elastyczności. Dla uzyskania spektakularnych efektów zaleca się wykonanie serii 5-6 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Czas trwania zabiegu: 75 min

Zobacz także:

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej – czytaj więcej
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Zabiegi kosmetyczne – czytaj więcej
Poznaj nasze promocje – czytaj więcej

Plastyka powiek
Korekta uszu
Powiększanie biustu
Liposukcja
Doktor Marcin Nowak