Dr Andrzej Komor

Dr Andrzej Komor jest specjalistą chirurgiem z zakresu ortopedii oraz traumatologii. Posiada dyplom Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 1992 roku. Pod opieką prof. dr. hab. Andrzeja Góreckiego zdobył tytuł specjalisty w zakresie ortopedii oraz traumatologii. Specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z takich dziedzin jak: choroby i urazy stawu skokowego i stopy, choroby i urazy stawu ramiennego, choroby i urazy stawu kolanowego, ortotyka narządu ruchu.

Andrzej Komor doświadczenie

Przez wiele lat budował swoje doświadczenie zawodowe, najpierw jako asystent, a następnie jako Kierownika Poradni Ortotyki i Protetyki Narządu Ruchu w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Za swoje szeroko rozumiane osiągnięcia kliniczne, m.in. konsultacje, działalność dydaktyczną w zakresie chirurgii stawu skokowego i stopy, barku oraz ręki, otrzymał nagrodę Kierownika Kliniki. Andrzej Komor należy do Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii (ESSKA 2000) oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Stawu skokowego i Stopy (EFAS).

Dr Andrzej Komor ortopeda

Od 2013 roku pacjenci mogą korzystać z jego fachowej pomocy w Szpitalu św. Elżbiety w Warszawie, gdzie pełni funkcję koordynatora Oddziału Ortopedii i Traumatologii. Od przeszło pięciu lat prowadzi również prywatną praktykę lekarską, pomagając pacjentom m.in. z chorobami stawów i narządów ruchu. Były stypendysta Europejskiej Federacji Towarzystw Ortopedii i Traumatologii (EFORT Traveling Fellowship) w Belgii. Ma za sobą także pracę w roli konsultanta w Fundacion Hospital Calahorra w Hiszpanii. Przez 7 lat był lekarzem Młodzieżowej Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a podczas EURO 2012 dr Andrzej Komor odpowiadał za opiekę medyczną zawodników oraz sędziów na Stadionie Narodowym. Ma za sobą udział w kilkudziesięciu kursach i konferencjach na całym świecie. Był również wykładowcą na Akademii Medycznej.
Pasję i zamiłowanie do zawodu łączy z działalnością społeczną, udzielając się w Polskiej Misji Medycznej. Brał udział w akcjach ratunkowych po trzęsieniach ziemi w Indonezji i Pakistanie. Za udział w misji w Pakistanie został nagrodzony orderem za ofiarność i odwagę.

Umów konsultację: 22 123 49 19

Umów konsultację

Zobacz także:
Polub nasz fanpage – czytaj więcej
Cennik zabiegów ortopedycznych w Klinice Promedion – czytaj więcej
Chirurgia plastyczna Warszawa – czytaj więcej
Medycyna estetyczna Warszawa – czytaj więcej