Dr Jan Bujok – specjalista chirurgii ogólnej

jan bujok chirurg
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu biegle wykorzystuje nowoczesne techniki laserowe oraz inne terapie małoinwazyjne w leczeniu chorób z zakresu flebologii (chorób żył) oraz proktologii (chorób odbytu). W swojej codziennej praktyce szczególną uwagę przykłada do dokładnej diagnostyki, która umożliwia zastosowanie optymalnych, zindywidualizowanych metod leczenia.
Doktor Bujok jest zwolennikiem łączenia różnych metod terapeutycznych podczas jednej procedury (tzw. metody hybrydowe), co istotnie skraca okres rekonwalescencji i korzystnie wpływa na estetyczny wynik leczenia. W opinii doktora nieodłącznym elementem leczenia jest szczegółowo przeprowadzony wywiad wraz z pełną diagnostyką oraz omówienie z Pacjentem planu leczenia poprzez wyjaśnienie problemu i rzetelne odpowiadanie na wszystkie pytania chorych. Ze względu na specyfikę swojej specjalizacji dba o komfort Pacjentów, dlatego fundamentem każdej terapii jest poświęcanie odpowiedniej uwagi i czasu oraz bardzo dobry kontakt z chorym na każdym etapie diagnostyki i leczenia.
W Klinice ProMedion w Warszawie doktor Bujok wykonuje pełną diagnostykę flebologiczną i proktologiczną, w tym USG Doppler żył kończyn dolnych oraz badania anoskopowe.
W zakresie flebologii i proktologii doktor Bujok specjalizuje się terapiach wykorzystujących nowoczesne techniki laserowe. Jako jeden z pierwszych w Polsce zaczął stosować procedurę hybrydową zamykania naczynek, jaką jest metoda CLaCS (skrót od Cryo Laser and Cryo Sclerotherapy). W leczeniu szczelin odbytu poza standardowymi metodami leczenia stosuje także terapie z wykorzystaniem czynników wzrostu czy komórek macierzystych

Umów konsultację