Chirurg naczyniowy Warszawa

Dr Jarosław Rosochacki - specjalista chirurgii ogólnej II stopnia i chiururgii żył

Dr Jarosław Rosochacki

Dr Jarosław Rosochacki jest specjalistą chirurgii ogólnej. Jest jednym z najbardziej doświadczonych specjalistów w zakresie chirurgii żył w Polsce. Dr Rosochacki to entuzjasta i praktyk, który chętnie udziela się na forum branżowym. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz European Venous Forum.

Dr Jarosław Rosochacki – chirurgiczne leczenie żylaków

Dr Jarosław Rosochacki po uzyskaniu specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej swoje doświadczenie w leczeniu żył zdobywał w trakcie licznych szkoleń w Polsce i za granicą. Doktor Rosochacki przeprowadził kilka tysięcy operacji z zakresu chirurgii żył, w tym najnowocześniejsze zabiegi z zastosowaniem fali radiowej (Venefit), kleju (VenaSeal), skleroterapii i lasera.

Ma za sobą udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii laparoskopowej, diagnostyki ultrasonograficznej schorzeń układu żylnego, skleroterapii, leczenia schorzeń układu chłonnego,a także nowoczesnych metod leczenia przewlekłej niewydolności żylnej.
Na co dzień chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z kolegami. Jako jedyny w Polsce prowadzi szkolenia dla amerykańskiej firmy Medtronic w zakresie nowoczesnych metod leczenia niewydolności żylnej (Venefit, VenaSeal).

Umów konsultację