Chirurg naczyniowy Warszawa

Dr Jarosław Rosochacki

Dr Jarosław Rosochacki chirurg naczyniowy

Dr Jarosław Rosochacki jest specjalistą chirurgii ogólnej, a także jednym z najbardziej doświadczonych specjalistów w zakresie chirurgii żył w Polsce. To entuzjasta i praktyk, który chętnie udziela się na forum branżowym. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz European Venous Forum.

Jarosław Rosochacki opinie

Doktor po uzyskaniu specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej swoje doświadczenie w leczeniu żył zdobywał w trakcie licznych szkoleń w Polsce i za granicą. Doktor Rosochacki przeprowadził kilka tysięcy operacji z zakresu chirurgii żył. W tym najnowocześniejsze zabiegi z zastosowaniem fali radiowej (Venefit), kleju (VenaSeal), skleroterapii i lasera.

Ma za sobą udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii laparoskopowej, diagnostyki ultrasonograficznej schorzeń układu żylnego, jak również skleroterapii, leczenia schorzeń układu chłonnego,a także nowoczesnych metod leczenia przewlekłej niewydolności żylnej.
Na co dzień chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z kolegami. Jako jedyny w Polsce prowadzi szkolenia dla amerykańskiej firmy Medtronic w zakresie nowoczesnych metod leczenia niewydolności żylnej (Venefit, VenaSeal).

Umów konsultację

Zobacz także:
Chirurgia naczyniowa – czytaj więcej
Poznaj nasz zespół – czytaj więcej
Cennik zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej – czytaj więcej
Chirurgia plastyczna Warszawa – czytaj więcej
Medycyna estetyczna Warszawa – czytaj więcej Polub nasz fanpage – czytaj więcej