Dr Karina Barszczewska – specjalista ginekologii i położnictwa, lekarz medycyny estetycznej

Dr Karina Barszczewska

Dr Karina Barszczewska – specjalista ginekologii i położnictwa, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W chwili obecnej pracuje w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, które jest jednym z największych Ośrodków Onkologicznych w Polsce. W 2019 roku otworzyła przewód doktorski : „Ekspresja kinazy Aurora A i Aurora B w raku jajnika, a także w tkankach jajnika i jajowodu u pacjentek z mutacją BRCA1”

Dr Karina Barszczewska – ginekolog

Karina Barszczewska nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu ginekologii estetycznej. Chętnie udziela się na forum publicznym. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, a także Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej.

Dr Kalina Barszczewska – lekarz

Karina Barszczewska wykonuje w naszej Klinice całą gamę zabiegów z zakresu:

  • GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ: zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, komórek macierzystych, tłuszczu;
  • GINEKOLOGII MAŁOINWAZYJNEJ : m.in. zabiegi z użyciem fal radiowych;
  • GINEKOLOGII PLASTYCZNEJ: m.in. labioplastykę, plastykę pochwy, plastykę krocza i przedsionka pochwy.

Do szczególnych zainteresowań Pani doktor należy diagnostyka i leczenie zaburzeń endokrynologicznych, a także stanów przednowotworowych i nowotworów narządów płciowych.

 

Na co dzień wielka miłośniczka sportu i zwierząt.

Na swoim profilu na instagramie – medycyna_na_obcasach, w przystępny sposób przemyca wiedzę z zakresu ginekologii i medycyny estetycznej.

Umów konsultację: 22 123 49 19

Umów konsultację

Zobacz także:
Poznaj nasz zespół – czytaj więcej
Ginekologia estetyczna – czytaj więcej
Cennik zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej -czytaj więcej
Polub nasz fanpage Chirurgia plastyczna Warszawa – czytaj więcej
Medycyna estetyczna Warszawa – czytaj więcej