Dr Oliwia Janiczek - Specjalista ginekologii i medycyny estetycznej

Dr Oliwia Janiczek - Specjalista Ginekologii Ogólnej i Estetycznej

Dr Oliwia Janiczek to doświadczony specjalista w dziedzinie ginekologii ogólnej i medycyny estetycznej. Posiada wykształcenie zdobyte na renomowanych uczelniach medycznych oraz liczne certyfikaty potwierdzające jej kwalifikacje.

Wykształcenie i Doświadczenie

Dr Oliwia Janiczek jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Oprócz tradycyjnego wykształcenia medycznego, ukończyła również Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. Jej dążenie do doskonalenia się w zawodzie widoczne jest w ciągłym udziale w szkoleniach prowadzonych przez światowej sławy ekspertów, takich jak Dr Mario Goisis i Dr Mark Bermann.

Specjalizacja

Dr Oliwia Janiczek specjalizuje się w obszarze medycyny estetycznej, ginekologii plastycznej oraz ginekologii małoinwazyjnej. W ramach medycyny estetycznej przeprowadza różnorodne zabiegi, wykorzystując najnowocześniejsze metody i techniki, takie jak kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, komórki macierzyste, tłuszcz, nici PDO i PLLA. W obszarze ginekologii plastycznej oferuje szereg procedur, w tym labioplastykę, plastykę pochwy, krocza oraz przedsionka pochwy. Dodatkowo, zajmuje się ginekologią małoinwazyjną, wykorzystując fale radiowe.

Medycyna Regeneracyjna i Anti-Aging

Dr Oliwia Janiczek pasjonuje się medycyną regeneracyjną i anti-aging, co pozwala jej dynamicznie rozwijać się w dziedzinie medycyny estetycznej. Jej głównym celem jest zapewnienie pacjentkom najwyższej jakości opieki medycznej, komfortu oraz osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów.

Jeśli szukasz specjalisty, który łączy wiedzę z pasją i dba o indywidualne potrzeby pacjentek, to dr Oliwia Janiczek będzie doskonałym wyborem.

Wykonywane zabiegi

Umów wizytę w Klinice Promedion

Wypełnij formularz aby umówić wizytę w Klinice Promedion. Pamiętaj, sugerowana data wizyty zostanie potwierdzona przez pracownika recepcji. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem +48 22 292 14 23