Katarzyna Smolarczyk dermatolog

Dr n.med. Katarzyna Smolarczyk dermatolog jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest specjalistką z zakresu dermatologii oraz wenerologii. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie aktualnie związana jest z Kliniką Dermatologii oraz Wenerologii.

Katarzyna Smolarczyk dermatolog

Katarzyna Smolarczyk nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Chętnie udziela się na forum publicznym. Jest członkinią największych i najważniejszych towarzystw w swojej branży, m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology oraz International Dermoscopy Society.

Katarzyna Smolarczyk lekarz

Dr Katarzyna Smolarczyk wykonuje w naszej Klinice całą gamę zabiegów estetycznych, m.in. zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, mezoterapię, zabiegi z użyciem lasera. Doktor pomaga również pacjentom w zakresie badania i leczenia zmian skórnych.

Na co dzień wielka miłośniczka sportu, zwłaszcza narciarstwa alpejskiego -w tej dyscyplinie dwukrotnie zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Lekarzy Dermatologów.

Umów konsultację


Zobacz takżeL:
Poznaj nasz zespół – czytaj więcej
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – czytaj więcej
Cennik zabiegów z zakresu medycyny estetycznej -czytaj więcej
Polub nasz fanpage – czytaj więcej